20/12/2021 02:30:51 10000+ Vaka Deneyimi | Bakırköy ve Bahçeşehir' de Hizmetinizdeyiz.
Randevu Alın

Kök hücre tedavisi yapan hastaneler

Kök hücre tedavisi yapan hastaneler oldukça yaygınlaştı.

İstanbul'da Kök Hücre Yapan Hastaneler

Ortopedi alanında kök hücre tedavisi olmak isteyen hastaların mutlaka bir ortopedi doktoru tarafından muayene olması ve kök hücre naklinin hastaya ortopedi doktorları tarafından uygulanması gerekir.

Bunun nedeni eklem bölgelerinizi en iyi tanıyanlar ortopedi doktorlarıdır. Kök hücre tedavisi yapan hastaneler de ortopedi doktoru varsa içiniz rahat olabilir. Hem doğru yere hücre nakli yapar hem de eklem ve kıkırdaklarda oluşan farklı durumlarda müdahalede bulunabilirler.

Kök hücre tedavisi yapan hastaneler kök hücre naklini yapmak için mutlaka bir ameliyathane ve laboratuvar bulundurmalıdır. Steril olmayan ve sağlık koşullarına uygun olmayan yerlerde bu tedavi uygulanmamalı.

Kök Hücre Yapan Hastaneler

ataköy Ortopedi Merkezi ekibi olarak İstanbul’ da 3 bölgede hizmet vermekteyiz. Bu bölgeler Bahçeşehir, Bakırköy ve Gaziosmanpaşa. Ortopedi ekibimiz her adımınızda sizinle olmaktan memnuniyet duymaktadır. Uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. 0212 909 1140 numaralı telefonumuzu arayarak ortopedi koordinatörümüzle iletişime geçebilir. Randevu ve bilgi alabilirsiniz.
Sağlıklı günler dilerizSİZİ ARAYALIMSosyal Medyada Paylaşın

BENZER KONULAR

Kök Hücre TedavisiKök Hücre Nedir?Kök Hücre Tedavisi Yapan Hastaneler

acil ortopedi

Online Randevu